Nízké náklady

Přestože naše produkty nepatří k nejlevnějším při pohledu na cenu za litr, naše hygienické systémy zajišťují nízké náklady při používání díky systému dávkování a technologii výrobků. Nízké náklady nespočívají jenom v nízké spotřebě, ale také v úspoře nákladů na manipulaci, skladovací prostor, administrativu a v neposlední řadě i odpad.

Máme k dispozici dávkovače chemie, které nedovolí nadávkovat větší množství čisticího přípravku, než je vhodné či čisticí produkty s dávkovací komorou integrovanou do obalu přípravku.

Naše pěnová mýdla představují luxusní produkt s minimální spotřebou. Dávkovače na gely s granulemi pro mytí silně znečištěných rukou snižují spotřebu produktu až o 40% ve srovnání s nabíráním rukou a o 15% ve srovnání s dávkováním pumpičkou. Hitem pro mytí rukou v průmyslu je pěnové mýdlo s granulemi, které díky speciální technologii dávkování z 3 ml produktu vytvoří 15 ml pěny.

Doporučujeme také zásobníky toaletního papíru či papírových ručníků, které dávkují jednotlivé útržky a výrazně tak snižují spotřebu i odpad.


frame-scrollup