Kariéra

Apex Central Europe, s.r.o. je předním dodavatelem systémových řešení, produktů a služeb v oblasti hygieny, čištění, péče a údržby pro průmysl. Jsme konkurenceschopní tím, že vytváříme přidanou hodnotu pro klienta, když hovoříme o nákladech na používání, hygienických, zdravotních a bezpečnostních normách, dopadu na životní prostředí, účinnosti, kvalitě a záruce. Proto úzce spolupracujeme s různými dodavateli značek a nabízíme programy private label, které zvyšují spokojenost klientů. Prodej je podporován flexibilní organizací, která rychle reaguje na požadavky klienta a je schopna poradit a nabídnout technickou podporu.

V současné době obsazujeme tyto dvě pozice:

Obchodní zástupce - hygienické a čisticí systémy pro průmysl

POMOZTE NÁM RŮST!

Vzhledem k našemu neustálému růstu hledáme do týmu zaměřeného na oblast strojírenského i potravinářského průmyslu, školství i zdravotnictví obchodního zástupce, který nám pomůže dál rozvíjet obchod v regionu: Středočeského kraje a Jihočeského kraje.

Co budete dělat?

  • Budete prodávat prostřednictvím kontaktu s koncovými klienty.

Jak to budete dělat?

  • Budete jednat jako zástupce společnosti Apex.
  • Budete vystupovat jako poradce v oblasti hygieny.
  • Budete aktivně získávat nové klienty a rozšiřovat prodej u těch stávajících.
  • Vaše vztahy s klienty postavíte na slušném jednání, spolehlivosti a individuálním přístupu.

Koho hledáme?

  • Hledáme obchodníka, ne prodejce. Obchodníka hladového po úspěchu.
  • Zaměřujete se na výsledek. Máte odvážné cíle. Den co den.
  • Máte zkušenosti s přímým prodejem koncovým zákazníkům.
  • Chápete, že svět se rychle mění, a věříte, že přijetí změny je přirozené.
  • Rychle a rád/ráda se učíte novým věcem.
  • Máte vynikající komunikační a obchodní dovednosti.
  • Nemáte problém telefonicky kontaktovat potenciální klienty.
  • Preferované místo bydliště v okrese: Praha východ, Praha západ, Příbram, Benešov, Písek, Tábor...

Co ještě nabízíme?

  • Vynikající kolektiv, který se vzájemně doplňuje. Jsme ochotni si pomáhat a vyjít si vstříc.
  • Vysoce kvalitní výrobky s konkurenceschopnými náklady.
  • Naše portfolio produktů a služeb vyvolává důvěru a dlouhodobou spolupráci.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a rychle rostoucí společnosti.
  • Motivační finanční ohodnocení, zdravou základní mzdu, provizi z obratu a bonusový systém. Výše provize není omezená.
  • Pravidelná školení různých typů dovedností.
  • Firemní vozidlo, notebook a mobilní telefon.
  • Jasnou vizi uplatnění do budoucna i v této době. Věříme v to, co děláme!

Jasná vize uplatnění do budoucna. I v této době věříme v to, co děláme!

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, zašlete nám prosím strukturovaný životopis na office@apexsystems.cz. Těšíme se na Vaše odpovědi.

frame-scrollup