+420 519 421 726 obchod@apexsystems.cz

Kariéra

Apex Central Europe, s.r.o. Apex zlepšuje úroveň standardů čištění a hygieny. Jsme ziskový, dobře financovaný dovozce a rychle rostoucí dodavatel vysoce kvalitních produktů z oblasti hygieny, údržby a úklidu. Nabízíme široký produktový program a podporu v sektorech: sanitární hygiena, profesionální péče o pokožku, čištění a úklid, kuchyně a mytí nádobí, manipulace s potravinami, ale také mytí osobních a nákladních vozidel, profesionální autokosmetika a údržba vozidel apod. Naše produkty dodáváme širokému spektru zákazníků z nejrůznějších odvětví průmyslu, stejně jako do škol, kanceláří, nemocnic, autoservisů, čerpacích stanic... Určujeme výzvy pro naši konkurenci a jsme přesvědčeni, že týmová kultura je kultura vítězů.

SERVISNÍ TECHNIK

POMOZTE NÁM RŮST!

Vzhledem k našemu kontinuálnímu růstu, hledáme schopného servisního technika pro mycí linky osobních a nákladních automobilů.

Vaším úkolem bude

- nastavování dávkováních chemie na mycích linkách a myčkách nádobí
- kontrola a optimalizace mytí
- vizuální kontrola a kontrolní měření na mycí lince a ČOV
- technická podpora a obchodní činnost u přidělených zákazníků
- instalace systémů u zákazníků

Ideální kandidát by měl mít

- SŠ vzdělání elektro nebo strojní
- cit pro hydrauliku, mechaniku a elektroniku
- zkušenost s prací servisního technika (podmínka) – v oboru výhodou
- obchodní, komunikativní a organizační schopnosti
- schopnost rychle se rozhodnout a být flexibilní
- profesionální a příjemné vystupování
- samostatný a odpovědný přístup k práci
- týmového ducha a schopnost spolupracovat
- ochotu cestovat a zájem o problematiku mycích linek
- uživatelskou znalost práce na PC
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- bydliště ideálně v jižní či jihozápadní části Středočeského kraje

Nabízíme

- práci na HPP a zázemí úspěšné, stabilní, stále se rozrůstající společnosti
- produktové vzdělávání
- motivující mzdové ohodnocení
- služební automobil, mobilní telefon
- nástup dohodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, zašlete nám prosím STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS na office@apexsystems.cz s vysvětlením, co Vás na této pozici zaujalo a proč právě Vás bychom si měli vybrat. Těšíme se na Vaše odpovědi. Tel.: 519 421 726

frame-scrollup