+420 519 421 726 obchod@apexsystems.cz

Kariéra

Apex Central Europe, s.r.o. Apex zlepšuje úroveň standardů čištění a hygieny. Jsme ziskový, dobře financovaný dovozce a rychle rostoucí dodavatel vysoce kvalitních produktů z oblasti hygieny, údržby a úklidu. Nabízíme široký produktový program a podporu v sektorech: sanitární hygiena, profesionální péče o pokožku, čištění a úklid, kuchyně a mytí nádobí, manipulace s potravinami, ale také mytí osobních a nákladních vozidel, profesionální autokosmetika a údržba vozidel apod. Naše produkty dodáváme širokému spektru zákazníků z nejrůznějších odvětví průmyslu, stejně jako do škol, kanceláří, nemocnic, autoservisů, čerpacích stanic... Určujeme výzvy pro naši konkurenci a jsme přesvědčeni, že týmová kultura je kultura vítězů.

OZ pro mytí a servis vozidel, dopravu, čerpací stanice atd..

Vzhledem k našemu kontinuálnímu růstu hledáme schopné obchodní zástupce, kteří by nám pomohli s expanzí především v západních, severních a východních Čechách.

· Co budete dělat?
Jako náš nový obchodní zástupce budete vytvářet a rozvíjet zájem o naše produkty a prodávat je.

· Jak to budete dělat?
Budete jednat jako zástupce společnosti Apex. Budete poskytovat poradenství a prodávat stávajícím i potencionálním klientům.
Budete se věnovat školení klientů a testování produktů společně s klienty.
Vzhledem k tomu, že přímý kontakt je klíčem k úspěchu, budete cestovat po celém regionu a jednat se zákazníky.
Budete také provádět potřebné administrativní úkony pro zajištění hladkého chodu obchodu a spolupracovat s týmem kolegů.

· Koho hledáme?
Člověka se zkušenostmi s prodejem, nejlépe v oblasti automotive – mytí kamionů, servis vozidel, mytí vozidel, doprava, autoservisů, profesionální autokosmetiky, čerpacích stanic apod.
Člověka, který má důvěru v produkty, se kterými pracuje, a který se rychle a rád učí novým věcem.
Obchodníka připraveného jednat a ochotného zlepšovat své portfolio schopností.

Potřebujete vynikající komunikační dovednosti, skvělé obchodní schopnosti a ochotu naplno zastupovat svoji značku.
Pokud se chcete rozvíjet v přátelském prostředí a máte chuť obchodovat, pak Vám nabízíme skvělou příležitost.

· Co ještě nabízíme?
Hlavní pracovní poměr ve stabilní, vedoucí a rychle rostoucí společnosti.
Motivující finanční ohodnocení; zdravou základní mzdu, provizi z obratu a bonusový systém.
Firemní vozidlo, notebook a mobilní telefon.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, zašlete nám prosím STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS na office@apexsystems.cz s vysvětlením, co Vás na této pozici zaujalo a proč právě Vás bychom si měli vybrat. Těšíme se na Vaše odpovědi.

frame-scrollup