Kariéra

Apex Central Europe, s.r.o. je předním dodavatelem systémových řešení, produktů a služeb v oblasti hygieny, čištění, péče a údržby pro průmysl. Jsme konkurenceschopní tím, že vytváříme přidanou hodnotu pro klienta, když hovoříme o nákladech na používání, hygienických, zdravotních a bezpečnostních normách, dopadu na životní prostředí, účinnosti, kvalitě a záruce. Proto úzce spolupracujeme s různými dodavateli A-značek a nabízíme programy private label, které zvyšují spokojenost klientů. Prodej je podporován flexibilní organizací, která rychle reaguje na požadavky klienta a je schopna poradit a nabídnout technickou podporu.

B2B MARKETING SUPPORT

POMOZTE NÁM RŮST!

Naším cílem je nabídnout lepší hygienická řešení než naši konkurenti. To vyžaduje trvalé investice do lidí a podpůrných systémů. Marketing je pro nás neoddělitelnou součástí našeho fungování a má stále větší význam s množstvím rostoucích aktivit a příležitostí.

Vaším úkolem bude

  • grafická příprava, aktualizace a tvorba marketingových materiálů – katalogů, letáků, ceníků, prezentací, cenových nabídek atd.
  • zavádění digitálních podpůrných systémů, sběr a interpretace marketingových analýz
  • podpora marketingového manažera v různých prodejních projektech a kampaních
  • úprava a aktualizace webových stránek společnosti
  • tvorba a úprava bezpečnostních listů, technických listů a etiket našich přípravků (na základě anglického nebo německého originálu) a jejich aktualizace dle platných norem a předpisů
  • správa a údržba výpočetní techniky
  • úzká spolupráce s oddělením prodeje, nákupu a týmy obchodních zástupců
  • práce s různými typy softwaru pro digitální marketing

Ideální kandidát by měl mít

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • nadstandardní znalost práce na PC
  • znalost Adobe Photoshop a InDesign
  • technickou zdatnost ohledně výpočetní techniky a zájem o moderní technologie
  • velmi dobrou znalost ČJ a AJ, znalost NJ výhodou
  • samostatnost, proaktivní přístup, dobré komunikační schopnosti
  • týmového ducha a schopnost spolupráce
  • preciznost a pečlivost, výborné organizační schopnosti
  • schopnost rychle se učit
  • touhu uplatnit se v menší společnosti a "to have fun along the way"

Nabízíme

  • práci na HPP a zázemí úspěšné, stabilní, stále se rozrůstající společnosti
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • seberealizaci, nové zkušenosti
  • příjemný kolektiv, který se vzájemně doplňuje a jsme ochotni si pomáhat a vyjít si vstříc
  • odpovídající a motivující mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • místo pracoviště Blučina
  • nástup možný ihned

Jasná vize uplatnění do budoucna. I v této době věříme v to, co děláme!

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, zašlete nám prosím strukturovaný životopis na office@apexsystems.cz. Těšíme se na Vaše odpovědi.

frame-scrollup