+420 519 421 726 obchod@apexsystems.cz

Kariéra

Apex Central Europe, s.r.o. je předním dodavatelem systémových řešení, produktů a služeb v oblasti hygieny, čištění, péče a údržby pro průmysl. Jsme konkurenceschopní tím, že vytváříme přidanou hodnotu pro klienta, když hovoříme o nákladech na používání, hygienických, zdravotních a bezpečnostních normách, dopadu na životní prostředí, účinnosti, kvalitě a záruce. Proto úzce spolupracujeme s různými dodavateli A-značek a nabízíme programy private label, které zvyšují spokojenost klientů. Prodej je podporován flexibilní organizací, která rychle reaguje na požadavky klienta a je schopna poradit a nabídnout technickou podporu.

Obchodní zástupce - hygienické a čisticí systémy pro průmysl

POMOZTE NÁM RŮST

Vzhledem k našemu neustálému růstu hledáme do týmu zaměřeného na průmysl schopné obchodní zástupce, kteří nám pomohou rozvíjet obchod v různých regionech České republiky.

· Co budete dělat?
Naši obchodní zástupci prodávají prostřednictvím kontaktu s koncovými uživateli v průmyslu, vytvářením a rozvojem zájmu o naše produkty.

· Jak to budete dělat?
Budete jednat jako zástupce společnosti Apex.
Budete získávat nové klienty a rozšiřovat prodej u těch stávajících.
Budete poradcem pro oblast našich produktů a systémových řešení, budete se aktivně podílet na jejich testování.
Jelikož je přímý kontakt s koncovými zákazníky klíčem k našemu úspěchu, budete cestovat po celém regionu a jednat se zákazníky.
Vaším úkolem bude také administrativa nezbytná k hladkému chodu společnosti a spolupráce s týmem kolegů.

· Koho hledáme?
Člověka se zkušenostmi s přímým prodejem, ideálně v oblasti průmyslu.
Osobu, která má důvěru v produkty, se kterými pracuje, a která se rychle a ráda učí novým věcem.
Obchodníka připraveného jednat a ochotného rozvíjet své portfolio schopností.
Budete potřebovat vynikající komunikační a obchodní dovednosti a ochotu reprezentovat svoji značku.
Pokud se chcete rozvíjet v přátelském prostředí a dělat business, nabízíme Vám skvělou příležitost.

· Co ještě nabízíme?
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a rychle rostoucí společnosti.
Motivační finanční ohodnocení, zdravou základní mzdu, provizi z obratu a bonusový systém.
Firemní vozidlo, notebook a telefon.

V případě, že se chcete stát součástí našeho týmu, nám prosím zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na office@apexsystems.cz.

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Servisní technik

POMOZTE NÁM RŮST!

Vzhledem k našemu kontinuálnímu růstu, hledáme schopného servisního technika pro mycí linky osobních a nákladních automobilů.

Vaším úkolem bude

- nastavování dávkováních chemie na mycích linkách a myčkách nádobí
- kontrola a optimalizace mytí
- vizuální kontrola a kontrolní měření na mycí lince a ČOV
- technická podpora a obchodní činnost u přidělených zákazníků
- instalace systémů u zákazníků

Ideální kandidát by měl mít

- SŠ vzdělání elektro nebo strojní
- cit pro hydrauliku, mechaniku a elektroniku
- zkušenost s prací servisního technika (podmínka) – v oboru výhodou
- obchodní, komunikativní a organizační schopnosti
- schopnost rychle se rozhodnout a být flexibilní
- profesionální a příjemné vystupování
- samostatný a odpovědný přístup k práci
- týmového ducha a schopnost spolupracovat
- ochotu cestovat a zájem o problematiku mycích linek
- uživatelskou znalost práce na PC
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- bydliště ideálně v jižní či jihozápadní části Středočeského kraje

Nabízíme

- práci na HPP a zázemí úspěšné, stabilní, stále se rozrůstající společnosti
- produktové vzdělávání
- motivující mzdové ohodnocení
- služební automobil, mobilní telefon
- nástup dohodou

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, zašlete nám prosím STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS na office@apexsystems.cz. Těšíme se na Vaše odpovědi.

frame-scrollup